Contact

Son

Bezoekadres:
Ekkersrijt 2058
5692 BA Son
(0499) 47 17 92
post@inpijn-blokpoel.com

Sonar Geotechniek B.V.

Contactpersoon: J. Duitsman
Tel: (0499) 72 99 26
E-mail: jduitsman@inpijn-blokpoel.com
KvK: 170.68712

Ingenieursbureau Inpijn-Blokpoel Son B.V.

Contactpersoon: J. Duitsman
Tel: (0499) 72 99 26
E-mail: jduitsman@inpijn-blokpoel.com
KvK: 170.52457

Inpijn-Blokpoel Milieu B.V.

Contactpersoon: Ing. H.C.M. Bosch
Tel: (0499) 72 99 35
E-mail : rbosch@inpijn-blokpoel.com
KvK: 230.69540

Sonar Geotechnical Engineering B.V.

Contactpersoon: Ing. E. Geurtjens
Tel: +31 (0)499 72 99 09
E-mail : egeurtjens@inpijn-blokpoel.com
KvK: 171.12316

Waddinxveen

Bezoekadres:
Mercuriusweg 18
2741 TA  Waddinxveen
(0182) 61 00 13
west@inpijn-blokpoel.com

Ingenieursbureau Inpijn-Blokpoel West B.V.
Contactpersoon: Dhr. F.J. Brouwer
(0182) 72 92 00
fbrouwer@inpijn-blokpoel.com
KvK: 170.76128

Inpijn-Blokpoel Milieu B.V.
Contactpersoon: ing. B. van der Stelt
(0182) 72 92 03
bvdstelt@inpijn-blokpoel.com
KvK: 230.69540

Groningen

Postadres:
Postbus 2601
9704 CP  Groningen

Inpijn-Blokpoel Noord
Contactpersoon: Ing. E.P. Grünewald
(088) 012 18 00
noord@inpijn-blokpoel.com

Inpijn-Blokpoel Milieu B.V.
Contactpersoon: Ing. E.P. Grünewald
(088) 012 18 00
noord@inpijn-blokpoel.com
KvK: 230.69540

Hoofddorp

Bezoekadres:
Kromme Spieringweg 250 B
2141 BR  Vijfhuizen (NH)
(023) 565 58 78

Postadres:

Postbus 752
2130 AT Hoofddorp

Ingenieursbureau Inpijn-Blokpoel Hoofddorp B.V.
Contactpersoon: Dhr. F.J. Brouwer
(023) 565 58 78
fbrouwer@inpijn-blokpoel.com
KvK: 120.43633

Inpijn-Blokpoel Milieu B.V.
Contactpersoon: Dhr. F.J. Brouwer
(023) 565 58 78
fbrouwer@inpijn-blokpoel.com
KvK: 230.69540

Vragen en contact

Heb je vragen over Inpijn Blokpoel of onze diensten? Neem gerust contact op. Wij staan voor je klaar op werkdagen tussen 8.30 en 17.00 uur.